EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml

EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml
EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml
Įmonė: Emme Diciotto
Prekės kodas: EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 20.00,- €
Be mokesčių: 16.53,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

EMMEDICIOTTO Gilaus poveikio atstatanti kaukė 150ml

Vidinę plauko struktūrą atstatanti kaukė.

  • Atstato plauko struktūrą.
  • Idealiai tinka ypač pažeistiems plaukams.

Prekės aprašymas

Gilaus poveikio atstatanti kaukė (150ml)

Tai pagal senovės receptą, sukurtas produktas, kuris buvo žinomas tik Viduržemio regiono moterų ir perduotas iš kartos į kartą.

Ši kaukė pasižymi tuo, kad atstato vidinę plauko struktūrą.

Jos aktyvieji ingredientai tokie kaip alyvuogių aliejus, iš kiaušinio trynio išgrynintos vertingiausios medžiagos, bei jūrinis kolagenas, padeda atstatyti plauko struktūrą t.y. išlygina bei užpildo plauko struktūroje atsiradusius įtrūkimus, lūžius, oro tarpus, suteikia plaukams elastingumo.

Idealiai tinka ypač pažeistiems, su išsišakojusiais galiukais, silpniems plaukams.

Naudojimo instrukcijos

Padenkite neplautus (BŪTINAI) plaukus kauke ir gerai paskirstykite per visą plaukų ilgį. Iššukuokite plaukus retomis šukomis. Uždenkite plaukus rankšluosčiu ir palaikykite ant plaukų mažiausiai 20 minučių po šilumos šaltiniu. Kruopščiai išskalaukite ir išsiplaukite su 07 tonizuojančiu šampūnu ( BŪTINAI ). Naudojant namie, kaukės galima nenuplauti ir visą naktį. Kaukė puikiai įsigeria į plaukus, todėl netepa patalynės. Išplovus galvą, galite plaukus pamaitinti ir kondicionieriumi. Rekomenduojame 08 maitinantį kondicionierių.
SVARBU: Kaukės nepadauginkite, ilgiems plaukams užtenka nedidelio kiekio (golfo kamuoliuko dydžio ). Kaukę išplaukite tik su 07 tonizuojančiu šampūnu. ( Jei naudosite kitokį arba kitos firmos šampūną, rezultatas gali būti ne toks kokio tikitės ).
Kaukę galima naudoti ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Rekomenduojamas kursas: 1 - 2 kart. per savaitę 1 mėnesį. Palaikymui - 1 kart. per mėnesį.

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2023