Locherber serumas nuo raukšlių B.T.Y.

Locherber serumas nuo raukšlių B.T.Y.
Locherber serumas nuo raukšlių B.T.Y.
Įmonė: Locherber
Prekės kodas: Locherber serumas nuo raukšlių B.T.Y.
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 41.99,- €
Be mokesčių: 34.70,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
 
 

Serumas nuo raukšlių
B.T.Y. – intensyvus serumas
Su argirelinu® (acetil-heksapeptidas-3). Jame yra karagenano (raudonųjų jūros dumblių), cilindrinių imperatų, šlamučių, uolaskėlių ir šaltalankių ekstraktų, apelsinų aliejaus ir bisabololio. Serumas greitai šalina odos įtampą ir atpalaiduoja veido raumenis, taip šalindamas priežastis, dėl kurių susidaro mimikos raukšlės. Tonizuoja odą ir atkuria jos elastingumą.
Stimuliuoja, stiprina ir regeneruoja odą, ilgą laiką užtikrina intensyvų jos drėkinimą. Vartojant serumą pastebimas kasdien vis didėjantis odos elastingumas, energija ir jaunatviškumas. Išnyksta giliosios raukšlės ir smulkiosios raukšlelės, oda atjaunėja. Rekomenduojamas naudoti kartu su B.T.Y. augaliniu plamping-kremu, nes taip pasiekiamas geriausias rezultatas – ypač greitai koreguojamos mimikos raukšlės.
Art.C 62
Netto: 30 ml

B.T.Y. – intensyvus serumas nuo raukšlių

 Serumas B.T.Y. – efektyviai veikianti kosmetikos priemonė, ypač greitai išlyginanti mimikos raukšles.
Šalina odos mikroįtampą, atpalaiduoja veido raumenis ir lygina raukšles. Oda tampa lygi, gaivi, atjaunėja. Stiprina, drėkina, minkština ir maitina sausą odą, gerina medžiagų apykaitą ir užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui.
Serumo veikimas nuo kremo skiriasi tuo, kad jis raukšles išlygina akimirksniu, efektas išlieka nemažą laiko tarpą dėka jo sudėtyje esančių augalų ekstraktų, eterinių aliejų ir kitų drėkinamųjų, maitinamųjų ir apsauginių komponentų. Greitą raukšlių išlyginimo efektą sąlygoja veikliųjų serumo komponentų aktyvi skvarba į giluminius odos sluoksnius ir mimikos raumenis. Tai  pasiekiama serumo komponentų parinkimo ir ypatingų apdirbimo technologijų dėka.
  Veikimo mechanizmas užtikrinamas miorelaksacijos (mimikos raumenų atpalaidavimo) efektu, todėl taip greitai išnyksta giliosios veido raukšlės. Šią funkciją atlieka serumo pagrindinė sudedamoji dalis acetil/heksapeptidas-3 (argirelinas), sudarytas iš peptidų (baltymų nuoliekų), kurie, veikdami panašiai kaip ir preparatas Botoksas, blokuoja mimikos raumenų nervų galūnes. Raumenys atsipalaiduoja ir nedelsiant išnyksta kaktos, apyakių odos ir apie burną susidariusios mimikos raukšlės.
Siekiant prailginti ir išlaikyti serumo įtaką mimikos raukšlėms, į jo sudėtį įvesti augalų ekstraktai.
Apelsinų ekstraktas maitina, tonizuoja ir patempia odą, jaunina ją ir suteikia ypatingo gaivumo.
Ritininių imperatų ekstraktas turi daug kalio, maksimaliai pasotina vandeniu giliuosius odos sluoksnius ir sulaiko drėgmę, visą parą išlaiko odos drėgmės balansą. Idealiai tinka sausai odai.
Šaltalankių ekstraktas turi daug vitaminų, padeda užgydyti žaidas ir epitelizuoti pažeistą odą, šalina šerpetojimąsi, efektyviai drėkina veido odą, aktyvina ląstelių atsinaujinimą, valo makiažo liekanas ir užterštas odos poras, atkuria odos elastingumą, sulaiko drėgmę ir saugo nuo raukšlių. Oda atjaunėja, tampa gaivi ir lygi.
Smiltyninių šlamučių ekstraktas turi eterinių aliejų, flavonoidų, askorbo rūgšties (vitamino C) ir vitamino K, karčiųjų ir rauginių medžiagų, sterino junginių, karotino, triterpenų ir kt. Jis teikia stipriai išreikštą biologiškai aktyvų poveikį, turi priešuždegiminių ir baktericidinių savybių, ramina odą.
Uolaskėlių ekstraktas gerina kraujo mikrocirkuliaciją odoje, optimizuodamas jos mitybą, saugo odą nuo pigmentinių dėmių susidarymo, nes mažina pigmento kaupimąsi odoje, šalina tamsių ratilų aplink akis susidarymo priežastis.
Karagenanas (polisacharidas iš raudonųjų jūros dumblių) turi vitaminų A, B1, B2, C, E ir D, fukoksantino, jodo, sulfoaminorūgščių. Aktyvina odos ląstelių regeneracijos procesus, turi minkštinamųjų ir švelnių baktericidinių savybių. Efektyviai drėkina odą ir palaiko joje drėgmę. Kadangi jame yra daug polisacharidų, organinių rūgščių ir mineralinių druskų, padeda šalinti toksinus, veikia kaip oksidantas, maitina odą.
Vienas iš svarbiausių kremo komponentų hialurono rūgštis (natrio hialuronatas) – turi vandenį sulaikančių savybių. Palaiko normalų odos hidrobalansą, aktyvina odos ląstelių regeneraciją, gydo žaizdeles ir stiprina kitų drėkinamųjų komponentų veikimą.
Bisabololis – aktyvusis ramunėlių aliejaus komponentas. Ramina odą, slopina jos uždegimus ir dirglumą.
Eterinių aliejų komponentai veikia antiuždegimiškai, gerina imunologines odos funkcijas, padeda atkurti odos hidrobalansą.
Serumas B.T.Y.  ypač greitai išlygina raukšles ir profilaktiškaiužkerta kelią mimikos ir su amžiumi siejamų raukšlių atsiradimui. 
Naudojimas: Ryte ir vakare tepti serumu švarią veido ir kaklo odą, švelniai įmasažuojant linkusias raukšlėtis odos vietas (žr. kompleksinio naudojimo schemą).
Aktyviosios medžiagos: Apelsinų, šaltalankių, ritininių imperatų, smiltyninių šlamučių ir uolaskėlių ekstraktai, abrikosų kauliukų aliejus, bisabololis, karagenanas (iš raudonųjų jūros dumblių), natrio hialuronatas,  fitosteroliai, acetil/heksapeptidas-3 (argirelinas), limonenas, linalolas,   citrinų rūgštis.

Linija B.T.Y. – mimikos raukšlių korekcija

  • Kremas nuo raukšlių
  • Serumas nuo raukšlių
     

Linijos B.T.Y. produkcija charakteringa tuo, kad jos sudėtyje yra labai vertingo komponento Argireline® (argirelinas – acetil/heksapeptidas-3). Tai unikalūs naujos kartos peptidai, kurie ypač veiksmingai išlygina smulkias ir gilias mimikos raukšles ir apsaugo nuo naujų raukšlelių formavimosi.
Kaip jau žinoma, mimikos raukšlės atsiranda laikui bėgant, jos yra mūsų emocijų padarinys. Jei mes nuolat linksmai juokiamės, tai raukšlės atsiranda akių kampučiuose ir prie akių, jei nuolat jaučiame liūdesį, įtampą, gilios raukšlės išvagoja kaktą ir pan. Galima apibendrintai pasakyti, kad giliai išgyvenamos emocijos visada palieka pėdsakus mūsų veide. Kartais šie „pėdsakai“ tokie gilūs, kad prireikia plastinių operacijų specialistų pagalbos. Yra ir kitas neskausmingas giliųjų raukšlių panaikinimo kelias, kurį jau žino daugelis moterų – tai poodinės Botokso (A tipo toksino botulino) injekcijos. Botoksas iš dalies paralyžiuoja veido nervus, oda atsipalaiduoja, raukšlių nebelieka. Toks efektas išlieka keletą mėnesių, po to raukšlės vėl atsinaujina, tačiau dėl to, kad nervinis audinys yra pailsėjęs, veidas atrodo jaunesnis, negu iki procedūros. Pasitelkiant naujausias kosmetikos technologijas ir atsižvelgiant į daugkartinių tyrimų rezultatus, pagamintas naujas tausojamai veikiantis efektyvus giliosioms raukšlėms lyginti skirtas produktas. Jo pagrindą sudaro argirelinas.
Argirelinas – tai mokslinis atradimas, sukurtas rūpestingai vykdant pagrindinių biochemijos mechanizmų, atitolinančių senėjimą, tyrimo procesus. Ši medžiaga išgauta taikant dvejas pažangias technologijas: kombinacinę chemiją ir kietos fazės peptidų sintezę. Argirelinas yra netoksiškas, veikia raumenų nervų sinapsių lygmeniu (blokuoja veido raumenų nervų galūnes), sukeldamas mimikos raumenų atsipalaidavimą (miorelaksaciją) ir neleisdamas susidaryti giliosioms raukšlėms. Be to, argirelinas slopina gaminimąsi katecholaminų, kurie skatina smulkiųjų veido ir giliųjų mimikos raukšlių susidarymą. Argirelinas kosmetikos priemonėse yra visiškai saugus vartotojui ir labai efektyvus.
Argirelinas – saugi, netoksiška botokso alternatyva, užtikrinanti efektyvų mimikos raukšlių išlyginimą.
B.T.Y. preparatų pagrindas – argirelinas. Kursais naudojant šiuos preparatus susilpnėja raumenų neurologinė atmintis, palaipsniui mažėja nevalingai kylantys mimikos judesiai, pasiekiamas nuostabus atjaunėjimo efektas. 
 

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2023