Locherber Kremas DNA 24 val

Locherber Kremas DNA 24 val
Locherber Kremas DNA 24 val
Įmonė: Locherber
Prekės kodas: Locherber Kremas DNA 24 val
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 32.43,- €
Be mokesčių: 26.81,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kremas DNA 24 val
Kremas su augalinės kilmės dezoksiribonukleorūgštimi (DNR), karagenano (raudonųjų jūros dumblių) ir azijinės centelės (gotu kolos) ekstraktais, nakvišų ir makadamijų riešutų aliejais, vitaminais A ir E. Tinka su amžiumi atsirandančių odos raukšlių išlyginimui ir profilaktikai.
Užtikrina reikiamą odos drėgnumą ilgą laiką, didina jos energiją ir imunines savybes, apsaugo nuo UV (ultravioletinių) spindulių. Gerina odos elastingumą ir lygina smulkiųjų raukšlių tinklą. Gausiai maitina ir drėkina net labai sausą ir vystančią odą, saugo ją nuo ankstyvo senėjimo. Padeda odai ilgam (24 val.) sukaupti ir išlaikyti natūralias drėgmės atsargas, gerina odos struktūrą, suteikdamas jai šilko švelnumo, lygina raukšles. Kremas ypač naudingas sausai ir vystančiai odai.
Art.C 63
Netto: 50 ml

Kremas DNA 24 val.
su azijinės centelės ekstraktu

Kremas DNA 24 val. atitinka visus reikalavimus, keliamus kosmetikos priemonėms, padedančioms išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ir užkertančioms kelią odos senėjimui. Jis skirtas intensyviai veido ir kaklo odos priežiūrai, mažina visų tipų odos raukšles. Jo veikimas trunka 24 valandas.
Kremas maitina odą, gerina medžiagų apykaitą, teikia reikiamą drėkinamąjį poveikį, efektyviai minkština, atpalaiduoja ir stiprina odą, lygina raukšles, apsaugo nuo UV spindulių A ir B spektrų, oda neįgauna riebaus blizgio.
Kremo sudėtyje veikia šie biologiškai aktyvūs komponentai: karagenano (raudonųjų dumblių) ekstraktas, azijinės centelės (gotu kolos) fitosomos, kviečių gemalų ekstraktas, makadamio riešutai, nakvišų aliejai, vitaminas E (tokoferilacetatas), vitaminas A (retinilpalmitatas), natrio hialuronatas, o taip pat UV spindulių filtrai ir drėkinamieji komponentai.

 

Linija DNA (DNR) – ląstelinė kosmetika

Produktų linija DNA (DNR) – tai unikali ląstelinė kosmetika, kurios efektyvumas pasiekiamas veikiant augalinėms DNR (deoksiribonukleorūgšties) molekulėms, išgaunamoms patentuotomis ekskliuzyvinėmis technologijomis, su Šveicarijos Alpių gydomųjų šaltinių vandeniu. Kosmetika su DNR yra viena iš patikimiausiai priemonių, užkertančių kelią odos senėjimui. Ji tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis ir atjaunina ląsteles. Oda įgauna jaunatviškos energijos ir grožio.
DNR – biologinė medžiaga (deoksinukleorūgštis), esanti kiekvienoje gyvoje ląstelėje, dažniausiai jos branduolyje. Šioje nukleorūgštyje yra užkoduota genetinė informacija, kuri perduodama dalijimosi metu naujoms ląstelėms, ji užtikrina naujų ląstelių gyvybines funkcijas. Todėl DNR priklauso pirmaeilis vaidmuo ląstelių atsinaujinimo procese.
Augalinė DNR – tai baltyminės kilmės stambiamolekulinis junginys, išgautas iš augalinės medžiagos (kviečių gemalų – Triticumaestivum). Tai vienas iš geriausių drėkinamųjų kosmetikos komponentų – natūralus audinių regeneratorius, saugantis odą nuo išsausėjimo ir veikiantis kaip stiprus antioksidantas.
Intensyvus drėkinamasis efektas pasiekiamas dėl to, kad didelės DNR molekulės nesiskverbia į odą, o lieka paviršiuje ir sulaiko vandenį. Patekusi ant odos deoksiribonukleorūgštis iškart pašalina tempimo pojūtį, užtikrina aukštą epidermio hidratacijos lygį. Tarp kitko, odos drėgnumo efektas išsilaiko žymiai ilgiau, negu naudojant tradicinius smulkiamolekulinius drėkiklius – gliceriną ir propilenglikolį. DNR didina odos ląstelių energiją, jos imunines savybes, saugo nuo UV spindulių, padeda išlyginti smulkiąsias raukšles, didina odos elastingumą. Tai giluminiu ląstelių veikimu pasižymintis komponentas, todėl pastebimi „išorinio“ ir „vidinio“ poveikio rezultatai: oda tampa stangri, pasitempia ir išsilygina, sustiprėja kolageninės ir elastinės epidermio struktūros.

Kremas DNA 24 val
su azijinės centelės ekstraktu

Kremas DNA 24 val. atitinka visus reikalavimus, keliamus kosmetikos priemonėms, padedančioms išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ir užkertančioms kelią odos senėjimui. Jis skirtas intensyviai veido ir kaklo odos priežiūrai, mažina visų tipų odos raukšles. Jo veikimas trunka 24 valandas.
Kremas maitina odą, gerina medžiagų apykaitą, teikia reikiamą drėkinamąjį poveikį, efektyviai minkština, atpalaiduoja ir stiprina odą, lygina raukšles, apsaugo nuo UV spindulių A ir B spektrų, oda neįgauna riebaus blizgio.
Kremo sudėtyje veikia šie biologiškai aktyvūs komponentai: karagenano (raudonųjų dumblių) ekstraktas, azijinės centelės (gotu kolos) fitosomos, kviečių gemalų ekstraktas, makadamio riešutai, nakvišų aliejai, vitaminas E (tokoferilacetatas), vitaminas A (retinilpalmitatas), natrio hialuronatas, o taip pat UV spindulių filtrai ir drėkinamieji komponentai.
Kremo DNA 24 val. puikų biologiškai aktyvų veikimą sąlygoja augalinės kilmės DNR, išgauta iš kviečių gemalų ir azijinės centelės (gatu kola) fitosomų. 
Augalinė DNR  (DNA) (deoksiribonukleorūgštis) – tai stambiamolekuliniai baltyminės kilmės junginiai, kosmetikoje laikomi geriausiais drėkikliais. Augalinės nukleino rūgštys greitai ir lengvai pašalina odos tempimo pojūčius, užtikrina epidermio gerą hidrataciją ir visą parą (24 val.) išlaiko drėgnumo efektą. Be to, DNR didina odos energinį potencialą, didina jos imunines savybes, saugo nuo UV spindulių, padeda išlyginti smulkių raukšlelių tinklą ir gerina odos elastingumą. 
Azijinės centelės fitosomos (gotu kola) aktyvina kolageno sintezę, stabilizuoja ląstelių membranas, stiprina kraujagyslių sieneles, gerina odos kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Apsaugo nuo „maišelių“ paakiuose ir tamsių ratilų aplink akis susidarymo, suteikia odai tamprumo. Aktyvina šlakų pasišalinimą, užgydo žaizdeles, saugo odą nuo senėjimo ir raukšlių susidarymo. Azijinės centelės sudėtyje esančios aziatiko ir madekasono rūgštys aktyvina odos ląstelių atsinaujinimą, saugo nuo paburkimų, patinimų, stabdo apyakių odos raukšlėjimąsi. Greitai atkuria odos struktūrą, šalina traukiamos odos pojūtį, aktyvina jos imuninį atsparumą. Šios rūgštys gydo smulkias žaizdeles ir įtrūkimus, ramina alerginius bėrimus, neleidžia audiniams surandėti, atkuria odos struktūras po nudegimų ir kitokių traumų, padeda išlyginti keloidinius randus, šalina bėrimus, dirglumo požymius ir kitus odos defektus.
Karagenano polisacharido (iš raudonųjų dumblių) ekstraktas  turi vitaminų A, B1, B2, C, E, D, fukoksantino, jodo, sulfoaminorūgščių. Aktyvina odos ląstelių regeneracijos procesus, turi minkštinamųjų ir švelnių baktericidinių savybių. Efektyviai drėkina odą ir palaiko joje drėgmę. Kadangi jame yra daug polisacharidų, organinių rūgščių ir mineralinių druskų, padeda šalinti toksinus, veikia kaip antioksidantas, maitina odą. 
Kviečių gemalų ekstraktas – nepamainomas šio kremo komponentas. Jame yra visas kompleksas maitinamųjų medžiagų: augalinių nukleorūgščių, vitaminų, antioksidantų. Šios medžiagos aktyvina mikrocirkuliaciją, pozityviai veikia „sausos odos“ sindromą, aktyvina odos ląstelių atsinaujinimo procesą, lėtina odos senėjimą, lygina raukšleles, palaiko odos hidrobalansą. Užkerta kelią raukšlių susidarymui, nes stimuliuoja fermentų reakcijas, potencionuoja ląstelių ir audinių kvėpavimą ir deguonies įsisavinimą.
Į kremo DNA 24 val. sudėtį įeina ypač vertingi kosmetikos pramonėje makadamio riešutų ir nakvišų aliejai. Juose yra daug vitaminų A, E, grupės B ir PP ir vertingų riebalų rūgščių: Omega-3, Omega-6, gama linoleno, stearino, palmitino ir kt. Šie aliejai efektyviai maitina, minkština ir ypač padeda sausai ir besišerpetojančiai odai. Didindami epidermio riebalų kiekį iki reikiamo lygio jie gerina odos barjerines funkcijas, užkerta kelią raukšlių susidarymui, neleidžia odai anksti susenti.
Lecitinas, įeinantis į kremo DNA 24 val. sudėtį, veikia kaip antioksidantas, saugo odą nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Jis yra būtinas ląstelių membranų formavimuisi, padeda atkurti vandens balansą odoje, didinti jos tamprumą ir formuoti visavertę odos hidrolipidinę mantiją. Lecitinas slopina odos uždegimus ir dirglumą, stimuliuoja ląstelių regeneraciją, gerina odos struktūrą ir neleidžia susidaryti raukšlėms.
Hialurono rūgštis (natrio hialuronatas) – tai vienas iš svarbiausių kremo komponentų, odos ir jungiamojo audinio struktūrinis elementas, turintis vandenį sulaikančių (hidrofilinių) savybių. Palaiko normalų odos hidrobalansą, aktyvina odos ląstelių regeneraciją, gydo žaizdeles, stiprina kitų drėkinamųjų komponentų veikimą.
Vitaminas E (tokoferilacetatas)– ypač stiprus antioksidantas. Stiprina odos ląstelių membranas, aktyvina odos kvėpavimą ir kraujotaką, slopina dirglumą ir uždegimus, drėkina ir maitina odą, stabdo jos senėjimą.
Vitaminas A (retinilpalmitatas) – antioksidantas, jis lėtina odos senėjimą, reguliuoja kolageno sintezę, greitina ląstelių regeneraciją, didina odos tamprumą ir lygina smulkiąsias raukšles. Drėkina odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir neleidžia sugrubti. Didina imunitetą ir stabilizuoja odos barjerines funkcijas.
Fosfolipidų veikimo schema

Fosfolipidų molekulė

 PIEŠINUKAS 
Vandenyje tirpstančios biologiškai aktyvios medžiagos  A– odos ląstelės
B– lipidinis matriksas (užpildas)
C– plauko folikulas
Riebaluose tirpstančios biologiškai aktyvios medžiagos  
Micelė su vandenyje tirpstančiomis biologiškai aktyviomis medžiagomis  1 – fosfolipidų pagrindu pagaminto kremo struktūra
2 – epidermio raginis sluoksnis
Micelė su riebaluose tirpstančiomis biologiškai aktyviomis medžiagomis  3 – epidermis
4 – bazalinė membrana
5 – derma


Ypatingas vaidmuo priklauso kremo sudėtyje esantiems fosfolipidams, jie neša į giliuosius odos sluoksnius riebaluose ir vandenyje tirpstančias biologiškai aktyvias medžiagas, esančias produkte. Drėkina odą ir saugo ją nuo išsausėjimo. Fosfolipidai, užtikrindami nuoseklų ir neskubų aktyviųjų medžiagų skverbimąsi į odą, prailgina jų veikimo laiką, atkuria sutrikusią medžiagų apykaitą ir stiprina odos apsaugines funkcijas.
Į kremo sudėtį įeina ir kitos drėkinančios, minkštinančios ir nuo UV spindulių saugančios medžiagos, kurių veikimą stiprina pagrindinės kremo aktyviosios medžiagos, todėl šio kremo savybės pasižymi ypač efektingu veikimu – ženkliai lygina raukšles ir apsaugo odą nuo ankstyvo senėjimo. 
Kremą DNA 24 val. patariama naudoti ankstyvo odos senėjimo profilaktikai, nes jis padeda išlyginti raukšlėtą odą, saugo ją nuo nepalankių aplinkos sąlygų veikimo. Kremas ypač naudingas sausai ir vystančiai odai.
Naudojimas: Ryte ir vakare tepti kremu švarią veido ir kaklo odą, švelniai masažuojant linkusias raukšlėtis odos vietas (žr. kompleksinio naudojimo schemą). Netinka asmenims iki 25 metų amžiaus!
Aktyvieji komponentai: Mineralinis vanduo, karagenano (raudonųjų dumblių) ekstraktas, azijinės centelės (gotu kolos) fitosomos, kviečių gemalų ekstraktas, makadamio riešutų ir nakvišų aliejai, vitaminas E (tokoferilacetatas), vitaminas E (retinilpalmitatas), natrio hialuronatas, UV spindulių A ir B spektrų filtrai, drėkinantieji ir minkštinantieji komponentai.

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2024