Locherber Kremas ANTIAGE GOLD 24 K

Locherber Kremas ANTIAGE GOLD 24 K
Locherber Kremas ANTIAGE GOLD 24 K
Įmonė: Locherber
Prekės kodas: Locherber GOLD 24K
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 56.76,- € 40.54,- €
Be mokesčių: 33.51,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Kremas ANTIAGE GOLD
Naudojimas: Rytą ir/ar vakarą švelniai masažuojant tepti nedideliu kiekiu kremo nupraustą ir toniku nuvalytą veido odą. Rekomenduojama naudoti asmenims nuo 30 metų.
Sudėtis: acetil-heksapeptidas-8 + dipeptidas-11 + koloidinis auksas, sviestmedžio aliejus (Shea), ženšenio šaknies ekstraktas, alavijo lapų sultys, tokoferilacetatas, tokoferolis, pantenolis, ksantano derva (lipai), skvalenas, askorbilpalmitatas, glicerilkaprilatas, citrinų rūgštis, askorbo rūgštis, cetearilo spiritas, glicerinas.
Veiklusis peptidas: Aura-28-peptidas
Aktyvieji komponentai: augaliniai ekstraktai ir aliejai, vitaminai
Poveikis: stimuliuoja III tipo kolageno gaminimąsi, blokuoja metaloproteinazės (MMP9) veikimą
Efektas: didina audinių standumą ir tamprumą, odos elastingumą, išlygina raukšles, išlygina apyakių odą.
Papildomas poveikis/efektas: atkuria epidermio struktūrą, saugo nuo laisvųjų radikalų (neleidžia odai įgauti senumo)
Pranašumas: optimaliai „auksinė“ veido odos priežiūra
Amžius: 30/40 +
Art.C 37
Netto: 50 ml

Kremas ANTIAGE GOLD 24 K
Nanotechnologijų pagalba sukurtas naujas kosmetikos gaminys, į kurio sudėtį įeina smulkiausios aukso dalelytės ir aktyviu maitinamuoju ir odos išlyginamuoju poveikiu pasižymintys peptidai, sviestmedžio aliejus (Shea), ženšenio šaknies ir alavijo lapų ekstraktai, vitaminai B5, C ir E.
Vertingi natūralūs kompleksai užtikrina naujovišką senstančios veido odos priežiūrą, nes jie atkuria visavertę epidermio ląstelių mitybą, drėkina ir maitina odą, šalina pradedančius atsirasti senėjimo požymius. Aktyvusis komponentas Aura-28-peptidas – naujausios kartos tripeptidas, biologiškai sujungtas su aukso nanodalelėmis, nukreipiančiomis peptidų poveikį į reikiamą veikimo zoną. Optimalus peptidų ir aukso dalelyčių biologinis junginys, pagal tikslinę paskirtį patekęs į ląstelę, efektyviai joje suveikia. Aura-28 veikia kaip ląstelių mediatorius (tarpininkas) – perduoda joms signalą, kad laikas veikti odos grožio ir sveikatos klausimu: aktyvina tarpląstelinio audinio regeneraciją, stimuliuoja kolageno sintezę ir slopina metaloproteinazės gaminimąsi skatinančių enzimų veikimą. Šis prabangus kremas užtikrina nepriekaištingą odos išlyginamąjį efektą ir atitolina raukšlelių formavimąsi. Kremas odai suteikia gaivumo ir jaunatvišką išvaizdą, garantuoja švytinčią, mineralais praturtintą odos struktūrą. Naujai susiformavęs III tipo kolagenas užtikrina odos standumą. Vitaminas C prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir ten aktyviai dalyvauja kolageno audinių sintezėje, nes kolagenas negali susiformuoti be vitamino C. Šio vitamino dėka oda tampa lygi, mažėja smulkiųjų ir gilesniųjų raukšlių kiekis. Vitaminai C ir E, veikdami kaip antioksidantai, saugo odą nuo laisvųjų radikalų ir atitolina odos senėjimą. Pantenolis (provitaminas B5) padeda epidermio struktūroms atsinaujinti, ramina ir minkština odą, palankiai veikia pažeistos odos gijimą. Alavijo ekstraktas šalina odos dirglumą ir jo požymius, ženšenio ekstraktas stiprina tonusą, sviestmedžio (Shea) aliejus užtikrina optimalų maitinimą ir, kompleksiškai veikdamas su kitais drėkikliais, palaiko odos drėgnumą. Aktyviųjų komponentų efektyvumo dėka kremas užtikrina puikų lyginamąjį efektą ir užkerta kelią raukšlėms atsirasti, suteikia odai standumo, gaivumo ir jaunatviškumo. Kremo naudojimas garantuoja elastingą, švytinčią, mineralais praturtintą odą. Gali būti naudojamas apyakių odos raukšlėms lyginti.
Dermatologiškai testuotas. Pagamintas be parabenų.
 Naudojimas: Rytą ir/ar vakarą švelniai masažuojant tepti nedideliu kiekiu kremo nupraustą ir toniku nuvalytą veido odą. Rekomenduojama naudoti asmenims nuo 30 metų.
Sudėtis: acetil-heksapeptidas-8 + dipeptidas-11 + koloidinis auksas, sviestmedžio aliejus (Shea), ženšenio šaknies ekstraktas, alavijo lapų sultys, tokoferilacetatas, tokoferolis, pantenolis, ksantano derva (lipai), skvalenas, askorbilpalmitatas, glicerilkaprilatas, citrinų rūgštis, askorbo rūgštis, cetearilo spiritas, glicerinas. 

 

----------------------

 

Kosmetikos produktai kaip plastinės chirurgijos alternatyva 

Vienas iš pirmųjų ir pats ryškiausias senėjimo požymis – raukšlės. Jų atsiradimą lemia biocheminiai, histologiniai, fiziologiniai ir su amžiumi siejami odos pakitimai, kuriuos dar padidina negatyvus išorinės aplinkos sąlygų veikimas. Laikui bėgant veide susiformuoja raukšlių linijos ir vagelės dėl nuolat veikiančios gravitacinės jėgos ir nuolatinio mimikos raumenų poveikio odai – įtempimo, sutraukimo, pakėlimo ir pan. Odos senėjimo procesą 60% lemia laiko (amžiaus) ir genetikos faktoriai, likusieji 40% – gyvenimo būdo ir aplinkos sąlygų veikimo rezultatas, todėl kiekvienu atveju būtina kompleksinė odos priežiūra.
Kosmetologijos laboratorijos nuolat rengia naujas technologijas, joms pavyksta sukurti stebuklingai veikiančias formules, padedančias kovoti su odos glebnumu. Tačiau tikroji galimybė aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui, atsivėrė atradus peptidų technologijas. Šių novatoriškų technologijų dėka įmanoma pasiekti tokių rezultatų, kurių efektyvumą galima sugretinti su geriausiais plastinės chirurgijos rezultatais, nesibaiminant šalutinio poveikio, siejamo su šiuo, grožio ir jaunumo išsaugojimui skirto, trauminio pobūdžio metodu. Taigi, peptidus drąsiai galima pavadinti novatorišku proveržiu anti-age kosmetologijos srityje ir net plastinės chirurgijos alternatyva! Tai kas gi tie peptidai? 
 
           
Kas yra  peptidai ir kaip jie veikia

Peptidai – (gr. peptos – suvirškintas) baltymų nevisiškos hidrolizės produktas – peptidų ir laisvų aminorūgščių mišinys. Tai medžiagos, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių likučių, į grandinę sujungtų peptidinėmis (amidinėmis) jungtimis –C(O)NH-. Į šiuolaikinių peptidų sąstatą paprastai įeina nuo 2 iki 8 aminorūgščių, surištų savita peptidine jungtimi. Dvi tarpusavyje sujungtos aminorūgštys sudaro dipeptidą, trys sujungtos aminorūgštys sudaro tripeptidą, šešios tarp savęs sujungtos aminorūgštys sudaro heksapeptidą ir taip toliau; kada į grandinę susijungia didelis kiekis aminorūgščių, tai yra vadinamasis polipeptidas. Peptidų yra visuose gyvuose organizmuose.  Peptidai yra atsakingi už daugelį ląstelės funkcijų, todėl jie gali moduliuoti (lot. modulatio – ritmingumas, darnumas) žmogaus organizmo fiziologines funkcijas. Peptidai veikia kaip mediatoriai (tarpininkai), jie savo biologines funkcijas atlieka prisijungdami prie membranos receptorių ir perduodami informaciją ląstelei. Į kosmetikos gamybą peptidai patenka arba augalinių ekstraktų pavidalu, arba kaip sintetinės molekulės, sukurtos laboratoriniu metodu. 
Sintetiniai peptidai yra pranašesni, nes juos galima paruošti taip, kad jie padėtų pasiekti norimą efektą arba įveiktų keliamą uždavinį, pvz., lygintų raukšles, minkštintų ar baltintų odą, veiktų antimikrobiškai ir pan. Šios peptidų savybės sėkmingai naudojamos naujausių kosmetikos priemonių, užtikrinančių prabangią odos priežiūrą, gamybai.
  
 
Peptidai VIVASAN/LOCHERBER priešsenatvinės (anti-age) kosmetikos  produktuose

Kadangi naujausioje VIVASAN/LOCHERBER priešsenatvinėje kosmetikoje yra peptidų, galima manyti (ir ne tik!), kad ji priklauso profesionalios kosmetikos tipui. VIVASAN/LOCHERBER pepsidinėje kosmetikoje  pristatomos trys pepsidų rūšys.  
 1. Argirelinas® (acetil-heksapeptidas-8) – naujausios kartos heksapeptidas, išgaunamas specialios sintezės būdu, jis turi savybę mažinti giliąsias raukšles. Šis peptidas inhibuoja (slopina) katecholamino gaminimąsi ir susidarymą SNARE komplekso, kartu su kitais agentais stimuliuojančio veido raumenų susitraukimus. Kai blokuojami šie sudėtingi du procesai, veido raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina mimikos raukšlės – ypač kaktos ir apyakių. Tokiu būdu šis peptidas atitolina odos senėjimą, sukeliamą besikartojančių veido raumenų judesių ir perteklinio katecholamino gaminimosi. Šio peptido poveikis prilygsta A tipo botulino toksino poveikiui, tačiau yra geresnis tuo, kad neištinka „kaukės“ efektas, nes mimikos raumenys nėra paralyžiuojami.
2. Aura-28-peptidas – tai naujausios kartos peptidas (acetil-tetrapeptidas-18 ir dipeptidas-11), biologiškai sujungtas su gryno koloidinio aukso nanodalelėmis (aukso grynumas >99%), kurios nukreipia peptidus į reikiamą veikimo zoną. Natūralus peptidas, reguliuojantis neląstelinio matrikso homeostazę, unikali labai aktyvių aminorūgščių seka, kopijuojanti beta-aktiviną (TGF-β). Poveikis: slopina kolageną ardančią metaloproteinazę (MMP9), stimuliuoja naujo kolageno (III tipo) gaminimąsi ir užtikrina odos standumą. 
3. SYN®-AKE – (dipeptidas diaminobutirolis benziamido diacetatas) – sintetinis peptidų kompleksas, savo sudėtimi analogiškas Amazonės miškuose besiveisiančios gyvatės kufijos nuodų tripeptidui. Reptilijos nuodų aminorūgštys stabdo veiklą neuromediatorių, skatinančių raumenų susitraukimus, atpalaiduoja raumenis ir nebeleidžia jiems susitraukinėti. Tokiu būdu gaunamas neįtikėtinas raumenų relaksacijos ir raukšlių išlyginimo efektas. Peptidas SYN®-AKE veikia taip kaip kufijos nuodų toksinas – atpalaiduoja mimikos muskulatūrą, išlygina smulkias mimikos raukšles ir apsaugo nuo jų atsiradimo. Tai saugus botokso pakaitalas.  

----------------------

Locherber Cosmetics in the USA

 

LOCHERBER’s centenarian tradition is addressed to a more natural world, where all creatures, animals included, can live in full harmony according to the more ethical laws.


Over the past century the Locherber family has established the highest standards for gathering and processing selected herbs and plants, that deliver beauty and vitality to the skin.

Lotum Antiwrinkle Cream

Specially formulated to restore moisture, firmness and elasticity, this cream helps cancel the premature signs of ageing, remodelling the contours of the face and smoothing wrinkles.
Lotum contains the latest discovery in beauty care, Hexapeptide, able to control muscle contraction, reducing expression lines and wrinkles caused by repeated facial movements.
This intensive treatment has immediate smoothing effects which result in firmer, toned skin with new vitality.

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2024