Locherber augalinis kremas B.T.Y.

Locherber augalinis kremas B.T.Y.
Įmonė: Locherber
Prekės kodas: Locherber augalinis kremas B.T.Y.
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 41.99,- €
Be mokesčių: 34.70,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
B.T.Y. – augalinis plamping-kremas
Kremas su argirelinu® (acetil-heksapeptidas-3). Jo sudėtyje yra karagenano (raudonųjų jūros dumblių), cilindrinių imperatų, šaltalankių, šlamučių, uolaskėlių ekstraktų, palmių aliejaus ir abrikosų kauliukų aliejaus, bisabololio. Efektyviai mažina odos įtampą ir atpalaiduoja veido raumenis, taip šalindamas mimikos raukšlių susidarymo priežastis.
Kadangi šis kremas tarsi pripildo („plamping“efektas) audinius, jie tampa putlesni, išsilygina mimikos raukšlės. Kremas ramina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą, apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų ir senėjimo, netrukdydamas įgyti natūralaus įdegio. Pasižymi minkštinamosiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Odai suteikia lygumo, stangrumo ir šilko švelnumo. Rekomenduojamas naudoti kartu su B.T.Y. intensyviu serumu, nes taip pasiekiamas geriausias rezultatas – ypač greitai koreguojamos mimikos raukšlės.
Art.C 61
Netto: 30 ml
 
 

 

B.T.Y. – augalinis plamping-kremas nuo raukšlių

 Augalinis plamping-kremas B.T.Y. greitai ir efektyviai išlygina mimikos raukšles, kurios paprastai susidaro dėl dažnos ir ilgalaikės įtampos.
Šis kremas išlygina veido mimikos raumenis ir raukšles, šalina odos įtampą, oda tampa glotni ir jaunatviška. Stiprina, drėkina, minkština ir maitina odą, gerina medžiagų apykaitą, saugo nuo UV spindulių A ir B spektrų, ant odos nepalieka riebaus blizgio.
Kremo veikimo mechanizmas užtikrinamas miorelaksacijos (mimikos raumenų atpalaidavimo) efektu, todėl taip greitai išnyksta giliosios veido raukšlės. Šią funkciją atlieka kremo pagrindinė sudedamoji dalis acetil/heksapeptidas-3 (argirelinas), sudarytas iš peptidų (baltymų nuoliekų), kurie, veikdami panašiai kaip ir preparatas botoksas, blokuoja mimikos raumenų nervų galūnes. Raumenys atsipalaiduoja ir nedelsiant išnyksta kaktos, apyakių odos ir apie burną susidariusios mimikos raukšlės.
Gilesnių raukšlių išvagotam veidui atjauninti ir išlyginti pageidautinas „užpildymo“ efektas (plamping efektas, išgaunamas papildant raukšlėtas vietas lipidais, o giliuosius odos sluoksnius vandeniu. Kremas turi minėtų savybių.

 

Linija B.T.Y. – mimikos raukšlių korekcija
 

  • Kremas nuo raukšlių
  • Serumas nuo raukšlių
     

Linijos B.T.Y. produkcija charakteringa tuo, kad jos sudėtyje yra labai vertingo komponento Argireline® (argirelinas – acetil/heksapeptidas-3). Tai unikalūs naujos kartos peptidai, kurie ypač veiksmingai išlygina smulkias ir gilias mimikos raukšles ir apsaugo nuo naujų raukšlelių formavimosi.
Kaip jau žinoma, mimikos raukšlės atsiranda laikui bėgant, jos yra mūsų emocijų padarinys. Jei mes nuolat linksmai juokiamės, tai raukšlės atsiranda akių kampučiuose ir prie akių, jei nuolat jaučiame liūdesį, įtampą, gilios raukšlės išvagoja kaktą ir pan. Galima apibendrintai pasakyti, kad giliai išgyvenamos emocijos visada palieka pėdsakus mūsų veide. Kartais šie „pėdsakai“ tokie gilūs, kad prireikia plastinių operacijų specialistų pagalbos. Yra ir kitas neskausmingas giliųjų raukšlių panaikinimo kelias, kurį jau žino daugelis moterų – tai poodinės Botokso (A tipo toksino botulino) injekcijos. Botoksas iš dalies paralyžiuoja veido nervus, oda atsipalaiduoja, raukšlių nebelieka. Toks efektas išlieka keletą mėnesių, po to raukšlės vėl atsinaujina, tačiau dėl to, kad nervinis audinys yra pailsėjęs, veidas atrodo jaunesnis, negu iki procedūros. Pasitelkiant naujausias kosmetikos technologijas ir atsižvelgiant į daugkartinių tyrimų rezultatus, pagamintas naujas tausojamai veikiantis efektyvus giliosioms raukšlėms lyginti skirtas produktas. Jo pagrindą sudaro argirelinas.
Argirelinas – tai mokslinis atradimas, sukurtas rūpestingai vykdant pagrindinių biochemijos mechanizmų, atitolinančių senėjimą, tyrimo procesus. Ši medžiaga išgauta taikant dvejas pažangias technologijas: kombinacinę chemiją ir kietos fazės peptidų sintezę. Argirelinas yra netoksiškas, veikia raumenų nervų sinapsių lygmeniu (blokuoja veido raumenų nervų galūnes), sukeldamas mimikos raumenų atsipalaidavimą (miorelaksaciją) ir neleisdamas susidaryti giliosioms raukšlėms. Be to, argirelinas slopina gaminimąsi katecholaminų, kurie skatina smulkiųjų veido ir giliųjų mimikos raukšlių susidarymą. Argirelinas kosmetikos priemonėse yra visiškai saugus vartotojui ir labai efektyvus.
Argirelinas – saugi, netoksiška botokso alternatyva, užtikrinanti efektyvų mimikos raukšlių išlyginimą.
B.T.Y. preparatų pagrindas – argirelinas. Kursais naudojant šiuos preparatus susilpnėja raumenų neurologinė atmintis, palaipsniui mažėja nevalingai kylantys mimikos judesiai, pasiekiamas nuostabus atjaunėjimo efektas. 
 

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2023