EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml

EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml
EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml
Įmonė: Emme Diciotto
Prekės kodas: EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 13.00,- €
Be mokesčių: 10.74,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
EmmeDiciotto 22 - Luxury Argano aliejus plaukams 20ml

Struktūrą keičiantis aliejus, idealiai tinkantis visų tipų plaukams.

  • Sutrumpėja plaukų džiovinimo laikas.
  • Palengvina plaukų iššukavimą.
  • Suteikia maksimalų blizgesį.
  • Stipriai drėkina.
  • Neapsunkina plaukų.
  • Pasižymi daugiafunkciškumu.

Apie Emmediciotto

Istorija

Ekspresionistiškas šukuosenų ir makiažo kūrėjas, keliaudamas ir dirbdamas viso pasaulio mados ir naujų tendencijų sostinėse, nuo Jungtinių Valstijų iki Tolimųjų Rytų, nuo Australijos iki Europos, Mauro Sopranzetti sukaupė savo neeilinę patirtį ir žinias. Jis yra vienos iš pirmaujančių ir novatoriškiausių pasaulio kompanijų tarptautinės komandos meno vadovas, padėjęs sukurti labiausiai rinkoje vertinamus produktus. Daugybė kelionių į Los Andželą, Paryžių, Tokiją, Singapūrą, Sidnėjų, Romą ir Milaną suteikė jam galimybę išmokti ir suprasti viso pasaulio moterų poreikius, pažinti skirtingas kultūras ir požiūrius, su plaukų priežiūra susijusias problemas ir pačius įvairiausius skonius, šukuosenų atžvilgiu. Grįžęs namo prieš keletą metų, sukauptą patirtį panaudojo, kurdamas nuosavą verslą, kurio pagalba turėjo galimybę bendradarbiauti su pirmaujančiomis pasaulio kompanijomis. Nuosavas verslas, vadovavimas kirpyklai ir kosmetika prekiaujančiai įmonei padėjo Mauro Sopranzetti tobulinti verslo įgūdžius, gilinti technines žinias, kurias jis vėliau sėkmingai pritaikė taikydamas individualų plaukų ir odos gydymą. Per paskutiniuosius metus, jis sugalvojo metodą, kurio pagalba plaukų priežiūros problemos yra sprendžiamos tokiu pačiu būdu kaip ir odos problemos. Anot Mauro, grožis yra kultūra, kompleksinė gerai apgalvota disciplina, apimanti viską, kas yra susiję su sveika oda, plaukais ir stiliumi, norint sukurti natūraliai sveiką ir individualų įvaizdį. Kasdienė plaukų bei odos priežiūra reiškia rūpinimąsi savimi, vieną reikšmingiausių būdų greitai ir ekspresyviai išreikšti savo išskirtinumą, jausmus, mintis, emocijas, aistras, humoro jausmą ir viską, kas yra būdinga jūsų asmenybei. Mauro produktų asortimento filosofija kyla iš nesenstančių dalykų: kuriuos mes atliekame diena iš dienos, rūpindamiesi savo plaukais ir oda, suprasdami jų vertę ir jausdami jų poreikius. EMMEDICIOTTO yra tai, kas suteikia jūsų plaukams ir veidui grožio, švytėjimo ir sveikatos, kuri yra jumyse.

Filosofija

Tai, kaip jūs atrodote ir išreiškiate save, iš esmės atsispindi jūsų plaukuose ir veide.

Jeigu jais gerai rūpinamasi, jie gali parodyti jūsų geriausią ir gražiausią dalį.

Jeigu jūs rūpinsitės savo plaukais taip, kaip rūpinatės oda, kasdien skirsite jiems dėmesio, saugosite, atlikinėsite procedūras, išlaikysite švarius, jie labiau blizgės, bus minkštesni, stipresni, sveikesni, įgaus žavesio ir grynumo.

Kraštutinės jūsų dailumo sąlygos.

Unikalūs paprasti beribės išminties gestai užkoduoti taip, kad tiktų šiuolaikiniam gyvenimui.
 

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2023