SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml

SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml
SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml
Įmonė: Vivasan
Prekės kodas: SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 17.96,- €
Be mokesčių: 14.84,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

SANOTINT Plaukų struktūra atkuriantis aliejus C55 200ml

Tinka nuolatinei normalių ir pažeistų plaukų priežiūrai. Su sorų ekstraktu, biotinu, kalcio pantotenatu ir UV filtru. Saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio (saulė, jūros vanduo, užterštas oras ir pan.), atkuria ir gerina jų struktūrą, suteikia didesnės apimties ir blizgesio, užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui. Aliejus ypač rekomenduojamas sausiems, dažytiems, skilinėjantiems ir cheminių medžiagų, UV spindulių, jūros vandens ir pan. pažeistiems plaukams.

Plaukų neriebalinantis aliejus su sorų ekstraktu, biotinu, kalcio pantotenatu ir UV filtru, skirtas nuolatinei normalių ir pažeistų plaukų priežiūrai. Saugo plaukus nuo agresyvių aplinkos veiksnių (saulė, jūros vanduo, užterštas oras ir kt.), atkuria ir gerina plaukų struktūrą, apsaugo jų galiukus nuo skilinėjimo, didina plaukų apimtį. Plaukai tampa purūs ir blizgantys. Aliejus rekomenduojamas sausiems, dažytiems, išblukintiems, slenkantiems ar kitaip pažeistiems plaukams (cheminės medžiagos, UV spinduliai, jūros vanduo ir kt.). Galima naudoti kaip šukuosenos formavimo priemonę. Į aliejaus sudėtį įeina daug vertingų medžiagų.
Sorų ekstraktas turi daug aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties) ir mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Nuo jų priklauso svarbiausios odos ir plaukų šaknų (svogūnėlių) medžiagų apykaitos funkcijos. Silicio rūgštis – labai svarbus sorų ekstrakto komponentas. Ji užtikrina plaukų restruktūrizacijos ir stiprinimo procesus. Sorų ekstraktas efektyviai gerina odos ir plaukų būklę, šalina sausumą, atkuria pažeistas struktūras, išsaugo natūralią drėgmę, stabdo plaukų slinkimą.
Labai svarbus šio aliejaus komponentas yra vitaminas B5 (kalcio pantotenatas) ir biotinas (vitaminas H).  Kalcio pantotenatas  stiprina plaukų struktūrą, suteikia jiems blizgumo, saugo nuo slinkimo ir ankstyvo žilų plaukų atsiradimo. Biotinas  šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, apsaugo juos nuo slinkimo, skilinėjimo ir pasižymi aktyviu priešseborėjiniu veikimu.
Hidrolizuoti kviečių proteinai – tai lengvai įsisavinamos formos baltymai – plaukų mitybai ir jų sveikumo palaikymui būtinos medžiagos. Palankiai veikia plaukus ne tik iš išorės (palaiko drėgnumą, saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių, atkuria pažeistą plauko kutikulės arba „odelės“ struktūrą), bet ir iš vidaus (efektyviai saugo plaukų ir odos drėgnumą ir, skatindamas regeneracijos procesus, atkuria plaukų pažeistas struktūras).
Linalolis, geraniolis, hidroksicitronelalis – natūralios kvapiosios medžiagos, eterinių aliejų komponentai.
Kondicionuojamasis papildas polikvarteriumas saugo galvos odą nuo sausumo ir niežėjimo, o patį plauką – nuo skilinėjimo, atkuria plaukų vidaus struktūrą, neleidžia jiems įgauti elektrostatinio krūvio.
Šis plaukų aliejus unikalus tuo, kad jį naudojant neatsiranda plaukų riebumo požymių, nors plaukai tampa blizgūs, paslankūs ir palankūs šukuosenai.
Naudojimas: Ištepti dar drėgnus arba sausus plaukus nedideliu šio aliejaus kiekiu, tolygiai paskirstyti jį per visą plaukų ilgį. Nuplauti nereikia! Rekomenduojama naudoti derinant su reikiamu SanoTint šampūnu. 
Sudėtis: Sorų aliejinis ekstraktas, hidrolizuoti kviečių proteinai (turi vitaminų B5 ir H), denatūruotas spiritas, destiliuotas vanduo, polikvaterniumas, hidroksietilceliuliozė, polisorbatas-20, etilheksilmetoksicinamatas, etanolaminas, parabenai, propilenglikolis, fenoksietanolis, alfa-metiliononas, linalolis, hidroksicitronelalis, geraniolis.

SANOTINT plaukų priežiuros produktai:

C41 normaliems plaukams šampunas  NORMALI
C42 riebiems plaukams šampunas  GRASSI
C44 sausiems plaukams šampunas SECCHI
C45 balzamas visų tipų plaukams
C46 šilko kaukė pažeistiems plaukams
C47 šampunas nuo plaukų slinkimo MIGLIORIN
C48 dažytiems plaukams šampunas COLOURCAR
C49 pažeistiems plaukams šampunas SFIBRATI
C53 Losjonas-purškalas
C54 Losjonas-purškalas (be spirito)
C55 Plaukų struktūra atkuriantis aliejus

 

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2024