LOCHERBER CELEBRITY kremas

LOCHERBER CELEBRITY kremas
Įmonė: Locherber
Prekės kodas: LOCHERBER CELEBRITY
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 92.67,- € 81.09,- €
Be mokesčių: 67.01,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

LOCHERBER CELEBRITY kremas
Užtikrina antisenatvinę odos priežiūrą, nes stimuliuoja sirtuinus – enzimus, atsakingus už odos ląstelių ilgą gyvybingumo trukmę ir aktyvumą. Kremas jaunina odą, suteikia jai gaivumo ir švytėjimo.
Art.C38
Netto:50ml

Užtikrina antisenatvinę odos priežiūrą, nes stimuliuoja sirtuinus – enzimus, atsakingus už odos ląstelių ilgą gyvybingumo trukmę ir aktyvumą. Kremas jaunina odą, suteikia jai gaivumo ir švytėjimo. 
 
Kremas CELEBRITY – tai Сosval kompanijos naujausių mokslinių tyrimų rezultatas, tai tikra strategija kovoje prieš odos senėjimą, nukreipta stimuliuoti vadinamuosius sirtuinus – labai svarbius enzimus, atsakingus už odos ląstelių ilgą gyvybingumo trukmę ir aktyvumą, odai suteikiančius gaivumo ir švytėjimo. Kremas užtikrina antisenatvinę odos priežiūrą, jauninamai veikia odą, ji tampa išpuoselėta, elastinga ir švytinti.
Dėka savo specifinių savybių šis koncentruotas kremas aktyviai stabdo odos elastingumo mažėjimą, stimuliuoja kolageno gamybą ir saugo odos DNR nuo ardomojo laisvųjų radikalų poveikio.
 
Be parabenų.
Kaip naudoti: Tepkite plonu sluoksniu švarią veido bei kaklo odą ir švelniais judesiais įmasažuokite.
 

 

----------------------

 

Kosmetikos produktai kaip plastinės chirurgijos alternatyva 

Vienas iš pirmųjų ir pats ryškiausias senėjimo požymis – raukšlės. Jų atsiradimą lemia biocheminiai, histologiniai, fiziologiniai ir su amžiumi siejami odos pakitimai, kuriuos dar padidina negatyvus išorinės aplinkos sąlygų veikimas. Laikui bėgant veide susiformuoja raukšlių linijos ir vagelės dėl nuolat veikiančios gravitacinės jėgos ir nuolatinio mimikos raumenų poveikio odai – įtempimo, sutraukimo, pakėlimo ir pan. Odos senėjimo procesą 60% lemia laiko (amžiaus) ir genetikos faktoriai, likusieji 40% – gyvenimo būdo ir aplinkos sąlygų veikimo rezultatas, todėl kiekvienu atveju būtina kompleksinė odos priežiūra.
Kosmetologijos laboratorijos nuolat rengia naujas technologijas, joms pavyksta sukurti stebuklingai veikiančias formules, padedančias kovoti su odos glebnumu. Tačiau tikroji galimybė aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui, atsivėrė atradus peptidų technologijas. Šių novatoriškų technologijų dėka įmanoma pasiekti tokių rezultatų, kurių efektyvumą galima sugretinti su geriausiais plastinės chirurgijos rezultatais, nesibaiminant šalutinio poveikio, siejamo su šiuo, grožio ir jaunumo išsaugojimui skirto, trauminio pobūdžio metodu. Taigi, peptidus drąsiai galima pavadinti novatorišku proveržiu anti-age kosmetologijos srityje ir net plastinės chirurgijos alternatyva! Tai kas gi tie peptidai? 
 
           
Kas yra  peptidai ir kaip jie veikia

Peptidai – (gr. peptos – suvirškintas) baltymų nevisiškos hidrolizės produktas – peptidų ir laisvų aminorūgščių mišinys. Tai medžiagos, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių likučių, į grandinę sujungtų peptidinėmis (amidinėmis) jungtimis –C(O)NH-. Į šiuolaikinių peptidų sąstatą paprastai įeina nuo 2 iki 8 aminorūgščių, surištų savita peptidine jungtimi. Dvi tarpusavyje sujungtos aminorūgštys sudaro dipeptidą, trys sujungtos aminorūgštys sudaro tripeptidą, šešios tarp savęs sujungtos aminorūgštys sudaro heksapeptidą ir taip toliau; kada į grandinę susijungia didelis kiekis aminorūgščių, tai yra vadinamasis polipeptidas. Peptidų yra visuose gyvuose organizmuose.  Peptidai yra atsakingi už daugelį ląstelės funkcijų, todėl jie gali moduliuoti (lot. modulatio – ritmingumas, darnumas) žmogaus organizmo fiziologines funkcijas. Peptidai veikia kaip mediatoriai (tarpininkai), jie savo biologines funkcijas atlieka prisijungdami prie membranos receptorių ir perduodami informaciją ląstelei. Į kosmetikos gamybą peptidai patenka arba augalinių ekstraktų pavidalu, arba kaip sintetinės molekulės, sukurtos laboratoriniu metodu. 
Sintetiniai peptidai yra pranašesni, nes juos galima paruošti taip, kad jie padėtų pasiekti norimą efektą arba įveiktų keliamą uždavinį, pvz., lygintų raukšles, minkštintų ar baltintų odą, veiktų antimikrobiškai ir pan. Šios peptidų savybės sėkmingai naudojamos naujausių kosmetikos priemonių, užtikrinančių prabangią odos priežiūrą, gamybai.
  
 
Peptidai VIVASAN/LOCHERBER priešsenatvinės (anti-age) kosmetikos  produktuose

Kadangi naujausioje VIVASAN/LOCHERBER priešsenatvinėje kosmetikoje yra peptidų, galima manyti (ir ne tik!), kad ji priklauso profesionalios kosmetikos tipui. VIVASAN/LOCHERBER pepsidinėje kosmetikoje  pristatomos trys pepsidų rūšys.  
 1. Argirelinas® (acetil-heksapeptidas-8) – naujausios kartos heksapeptidas, išgaunamas specialios sintezės būdu, jis turi savybę mažinti giliąsias raukšles. Šis peptidas inhibuoja (slopina) katecholamino gaminimąsi ir susidarymą SNARE komplekso, kartu su kitais agentais stimuliuojančio veido raumenų susitraukimus. Kai blokuojami šie sudėtingi du procesai, veido raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina mimikos raukšlės – ypač kaktos ir apyakių. Tokiu būdu šis peptidas atitolina odos senėjimą, sukeliamą besikartojančių veido raumenų judesių ir perteklinio katecholamino gaminimosi. Šio peptido poveikis prilygsta A tipo botulino toksino poveikiui, tačiau yra geresnis tuo, kad neištinka „kaukės“ efektas, nes mimikos raumenys nėra paralyžiuojami.
2. Aura-28-peptidas – tai naujausios kartos peptidas (acetil-tetrapeptidas-18 ir dipeptidas-11), biologiškai sujungtas su gryno koloidinio aukso nanodalelėmis (aukso grynumas >99%), kurios nukreipia peptidus į reikiamą veikimo zoną. Natūralus peptidas, reguliuojantis neląstelinio matrikso homeostazę, unikali labai aktyvių aminorūgščių seka, kopijuojanti beta-aktiviną (TGF-β). Poveikis: slopina kolageną ardančią metaloproteinazę (MMP9), stimuliuoja naujo kolageno (III tipo) gaminimąsi ir užtikrina odos standumą. 
3. SYN®-AKE – (dipeptidas diaminobutirolis benziamido diacetatas) – sintetinis peptidų kompleksas, savo sudėtimi analogiškas Amazonės miškuose besiveisiančios gyvatės kufijos nuodų tripeptidui. Reptilijos nuodų aminorūgštys stabdo veiklą neuromediatorių, skatinančių raumenų susitraukimus, atpalaiduoja raumenis ir nebeleidžia jiems susitraukinėti. Tokiu būdu gaunamas neįtikėtinas raumenų relaksacijos ir raukšlių išlyginimo efektas. Peptidas SYN®-AKE veikia taip kaip kufijos nuodų toksinas – atpalaiduoja mimikos muskulatūrą, išlygina smulkias mimikos raukšles ir apsaugo nuo jų atsiradimo. Tai saugus botokso pakaitalas.  

----------------------

Locherber Cosmetics in the USA

 

LOCHERBER’s centenarian tradition is addressed to a more natural world, where all creatures, animals included, can live in full harmony according to the more ethical laws.


Over the past century the Locherber family has established the highest standards for gathering and processing selected herbs and plants, that deliver beauty and vitality to the skin.

Lotum Antiwrinkle Cream

Specially formulated to restore moisture, firmness and elasticity, this cream helps cancel the premature signs of ageing, remodelling the contours of the face and smoothing wrinkles.
Lotum contains the latest discovery in beauty care, Hexapeptide, able to control muscle contraction, reducing expression lines and wrinkles caused by repeated facial movements.
This intensive treatment has immediate smoothing effects which result in firmer, toned skin with new vitality.

Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2024