Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml

Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml
Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml
Įmonė: Mary Kay
Prekės kodas: Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep 29ml
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 28.50,- €
Be mokesčių: 23.55,- €
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui

Mary Kay CC kremas SPF 15 Medium to Deep

Kitos spalvos: Very light, Light to Medium, Medium to Deep

Susisiekite su nepriklausoma grožio konsultante  http://www.marykay.lt -  Ateikite ir išbandykite nemokamai!

Jums tinkantis individualus aptarnavimas - Raskite savo nepriklausomą grožio konsultantę.

Su šia formule, kuri veikia kaip makiažo priemonė ir kaip odos priežiūros priemonė, lengvai pakoreguosite veido atspalvį.

 • 1 žingsniu suteiksite 8 privalumus.
 • Lengvai pasidengia ir suteikia natūralų, nepriekaištingą odos atspalvį.
 • Paprasta kasdienė priemonė natūraliai išvaizdai.
 • Minimalus atspalvių pasirinkimas tinka daugeliui odos atspalvių.
 • Tinka visų tipų odai.

Aštuoni svarbiausi privalumai odai. Vienas paprastas žingsnis nepriekaištingai odai. Mary Kay® CC Cream Sunscreen SPF 15, veikdamas kaip makiažo priemonė akimirksniu pakoreguoja odos atspalvio netolygumus, veikdama kaip odos priežiūros priemonė padeda puoselėti odos grožį. Ji tokia nepaprastai lengva, kad atrodysite natūraliai nepriekaištingai, lyg nenaudotumėte jokių priemonių. Nuo intensyvaus šviesinimo iki apsaugos nuo galimų pažeidimų, ilgo drėkinimo ir dėmių bei raudonumo sumažinimo, ši šilkinė formulė padeda odai atrodyti sveikesnei, jaunesnei ir labiau švytinčiai. To negalite praleisti, jei norite daugiau nei pagrindo arba tiesiog norite natūralios išvaizdos. Tinka visų atspalvių odai, visų tipų odai ir į aknę linkusiai ir jautriai odai. Neriebi, bekvapė, neužkemša porų, dermatologiškai ištirta, kad tinka pažeistai ir alergiškai odai.

 

Kasdieniam patogiam naudojimui:

Pirštų galiukais padenkite CC kremą ant veido kaip pagrindą. Pradėkite nuo veido vidurio ir judėkite link plaukų linijos ir išilgai smilkinių.

Darbui arba po penkių, kai norite pilnesnio padengimo:

Pirštų galiukais padenkite CC kremą, kaip teptumėte drėkinamąją priemonę. Palaukite minutę, kol susigers, tuomet naudokite pagrindo formulę.

 

8 privalumai viename

 • CC kremas SPF 15 yra vadinamas “veido korektorius” ir vienu žingsniu suteikia aštuonis privalumus, kad oda taptų nepriekaištinga.

Apsaugo

 • Plataus spektro apsauga su SPF 15 filtru apsaugo nuo žalingų UVA ir UVB spindulių, kurie gali įtakoti ankstyvų senėjimo požymių atsiradimą.

Šveisina

 • Akimirksniu sustiprina odos švytėjimą ir pašviesina odos atspalvį. Formulė padeda pakoreguoti odos netolygumus ir suteikia odai vientisesnį atspalvį.

Pakoreguoja su lengvu maskavimu

 • Mineralinio pagrindo pigmentai padeda pakoreguoti odos netolygumus ir pagerina odos atspalvį suteikdami lengvą maskavimą, kuris neatrodo kaip makiažo pagrindo padengimas. Pavargusi oda tampa gražesnė, kai formulė padeda sutolyginti odos pilkumą. Jūsų oda atrodys sveikai spindinti, minkšta ir glotni.

Sumažina raudonumą

 • Suteikia matomą palengvėjimą ir sumažina raudonos odos matomumą. Ši priemonė buvo išbandyta netgi tų moterų, kurios turi rožės ligą, ir jos sutiko, kad ši priemonė sumažina raudonos odos matomumą.

Koreguoja

 • Akimirksniu pakoreguoja dėmes ir padeda paslėpti buvusių pažeidimų ženklus. Neužkemša porų ir neriebus, ramina į aknę linkusią ir problematišką odą. Ši lengva formulė taip pat paslepia tamsius šešėlius, kurie susilygina su Jūsų odos atspalviu.

Drėkina

 • Drėkina 10 valandų. Oda akimirksniu sudrėkinama. Sudėtyje yra minkštinamųjų priemonių, kurios padeda drėkinti odą, suteikia malonios odos pojūtį ir oda nesijaučia riebi ar lipni.

Sumažina senėjimo požymių matomumą

 • Smulkios linijos tampa mažiau pastebimos, dėl to oda atrodo jaunesnė. Taip pat padeda sumažinti porų matomumą ir pastebimai pagerina odos sandarą. Nesubėga į smulkias linijas ir poras, taigi suteikiamas glotnus, nepriekaištingos odos pojūtis.

Apsaugo

 • Apsaugo nuo išorinių dirgiklių, tokių kaip odai kenksmingų laisvųjų radikalų.

 

Į CC kremas SPF 15 sudėtį įeina šie pagrindiniai komponentai:

 • Niacinamidas ir askorbilio gliukocidas yra žinomos priemonės, kurių dėka odos atspalvis tampa tolygesnis ir šviesesnis.
 • Vitamino E augaliniai ekstraktai padeda nuraminti odą.
 • Gluosnio žievės ektraktas jo sudėtyje yra natūrali salicilio rūgšties forma.
 • Minkštinančios priemonės padeda drėkinti odą, suteikia malonų odos pojūtį, nepaliekant jos riebios ir lipnios.
 • Veiksmingi antioksidantai tokie kaip vitaminas E ir silimarino ekstraktas padeda apsaugoti odą nuo žalingų laisvųjų radikalų.
Kosmetika Kvepalai Papuošalai © 2023